Charita v Indii


Charita v Indii

Indii vděčíme za moudrost, která nám pomáhá v každodenním životě. Proto se snažíme dát i něco nazpět. Naše aktivity v Indii pod hlavičkou BVAN (Braj Vrindavan Act Now) jsou tyto:


1. Školy pro nejchudší děti

Pokud se v Indii narodíte do nuzných poměrů, je jen pramalá šance, že se z kolotoče extrémní chudoby někdy dostanete ven. Šance je jediná - vzdělání. A toho se právě tem nejchudším dětem nedostává, neb samy musejí pracovat, aby se uživily. Proto jsme ve svatém městečku Vrindávanu postavili Ram School a Hanuman School, kde nejen, že dětem předáme základní vzdělání, ale také zabezpečíme jejich základní potřeby.2. Boj proti odpadkům

Ještě před několika desítkami let byl veškerý v Indii vyprodukovaný odpad 100% recyklovatelný. Jedno se z talířů z listů, vařilo se v hliněných hrncích... s příchodem plastů ale bohužel Indové svůj pradávný zvyk odhazování všeho nepotřebného rovnou na zem nezměnili. Proto se snažíme nejen o vzdělávání běžných lidí, ale také tlačíme na vrcholné politiky, aby s touto ostudou Indie něco udělali. A v neposlední radě také sami odpadky sbíráme.3. Jídlo pro chudé

Rozdávání jídla potřebným pořádáme ve Vrindávanu každý týden. Koupí lokálních surovin podporujeme místní farmáře a dobrovolníci z celého světa zase mají možnost přiložit ruku k dílu a uvařit dobré a výživné jídlo pto ty, kteří by si ho normálně nemohli dovolit.Pokud se na našich aktivitách, ať už fyzicky nebo finančně, chcete podílet, mrkněte na BVAN (Braj Vrindavan Act Now).

Nebo můžete přispět na náš transparentní účet, ze kterého každé tři měsíce předáme peníze rovnou v Indii:


Zřídili jsme transparetntní účet pro všechny ty, kdo by rádi přispěli na naše ekologické a charitativní projekty ve Vrindávanu.

2301537820/2010

Online můžete vidět účet na

https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2301537820

Děkujeme moc a moc!