Přeskočit na hlavní obsah

Monsanto lže v přímém přenosu

Pokud se vám už delší dobu zdá, že Chemicko-genetický koncern Monsanto tak trošku smrdí, zde máte dokonalou ukázku přímo v přímém přenosu. Televize Canal+ s ním dělala rozhovor, který se stočil k tématu, jestli je jejich známý Roundup bezpečný pro člověka. Pan Moore tvrdil, je tak bezpečný, že by člověk mohl vypít celpu sklenici, a nic by se mu enstalo. V tom se ale pohotový reportét vytasil s tím, že tu sklenicí Roundupu má a pan Moore najednou hodně otočil :-)


Dr. Patrick Moore:  Můžete klidně vypít čtvrtku Roundupu a neublíží vám to.

Reportér: Chcete se napít? Nějaký tady mám.

M: Rád bych, ale vlastně.... no, vlastně ne. Ale vím, že mi to neublíží.

R: Pokud to tvrdíte, tak ho tady mám...

M: Nejsem hloupý.

R: Takže je to nebezpečné, že?

M: Nene, lidé se s ním pokouší o sebevraždu a pravidelně jim to nevychází.

R: Řekněte pravdu - je nebezpečný.

M: Pro lidi není nebezpečný.

R: Takže jste připraven dát si skleničku?

M: Nejsem idiot. Mluvte se mnou o zlaté rýži, o té chci mluvit.

R: Však jsme o ní mluvili.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Návštěva Sannyasi Maharaje v Praze

Je to dva měsíce, co jsi odešel

Už uběhly 2 měsíce, co jsi odešel za Pánem Džagannáthem. Mukunda Maharádž teď dělá ještě víc úžasných věcí a neustále se spoustou lásky slouží tak, jak to dokázal jen on. Jsme na tebe pyšní a jsme v pohodě - vzpomínáme na tebe každou chvíli, když vstupujeme na oltář, když vaříme, když oblékáme Božstva, když mluvíme o barevných kombinacích, když musíme šít a šít a šít, když musíme číst a číst a číst, když je potřebauklízet a uklízet a uklízet, když se musíme smát a smát a smát!

Co by bylo s našimi životy, kdyby jsi v nich nebyl ty, drahý Mukundo.

Gourí Séva, Peru


Ya 2 meses de que pasaste a estar a lado de Sri jagannath... mukunda mhj debe estar haciendo mas cosas lindas, sirviendo con mucho amor sin nada que retenga ese hermoso seva que solo el sabia y sabe hacer. Estamos orgullosos por el alma de babaji maharja y estamos aca tranquilos, recordándote mucho en todo momento, cuando entramos al altar, cuando cocinamos, cuando vestimos a las deidades, cuando hablamos de combinacione…

Doplňky k sárí 1. díl - Vlasy

Pro vaši inspiraci i pobavení jsme začali nový seriál o tradičních indických doplňcích, špercích a bižuterii. V několika dílech probereme dokonale nazdobenou Indku doslova od hlavy k patě. Takže začínáme, jak jinak, u vlasů, jejich úpravy a ozdob, kterými je můžete zkrášlit.

Jak je známo, Indky mají vlasy v drtivé většině případů neskutečně kvalitní. Hinduisté dodržují zvyk, kdy se malému, asi dva roky starému dítěti vlasy obřadně ostříhají. Pro mnoho žen je to naposledy, kdy se svých vlasů nůžkami dotknou. Zatřihávání konečků se v Indii moc nepěstuje, naopak ženy sikhského náboženství, které je rozšířeno zejména v Pandžábu a Dillí, mají přímo zaneseno v náboženských …