Přeskočit na hlavní obsah

Govinda Delicious otevírá

Dnes otevírá Govinda na Hrázi obchůdek s pochoutkami a zdravou výživou. Najdete ho hned vedle vchodu do restaurace. Super!

Na Facebooku ho najdete zde:

https://www.facebook.com/govindadelicious?fref=ts
 

Komentáře

  1. http://www.cornucopia.org/wp-content/uploads/2013/02/Carrageenan-Report1.pdf

    Pro ty co chtějí zůstat zdraví doporučuji přečíst výše uvedený report a pak teprve s tímto poučením na vlastní riziko konzumovat uzeniny z druhého obrázku, protože do jednoho obsahují karcinogenní látku, o níž je zmíněný report.

    OdpovědětVymazat
  2. Může být, ale zase chápu, že vegetariáni žijí tak zdravě, že občasný malý prohřešek si můžou dovolit. Každopádně výrobky Salve Natura jsou nejlepšími v Veropě, možná i na světě. (Malatí)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Návštěva Sannyasi Maharaje v Praze

Je to dva měsíce, co jsi odešel

Už uběhly 2 měsíce, co jsi odešel za Pánem Džagannáthem. Mukunda Maharádž teď dělá ještě víc úžasných věcí a neustále se spoustou lásky slouží tak, jak to dokázal jen on. Jsme na tebe pyšní a jsme v pohodě - vzpomínáme na tebe každou chvíli, když vstupujeme na oltář, když vaříme, když oblékáme Božstva, když mluvíme o barevných kombinacích, když musíme šít a šít a šít, když musíme číst a číst a číst, když je potřebauklízet a uklízet a uklízet, když se musíme smát a smát a smát!

Co by bylo s našimi životy, kdyby jsi v nich nebyl ty, drahý Mukundo.

Gourí Séva, Peru


Ya 2 meses de que pasaste a estar a lado de Sri jagannath... mukunda mhj debe estar haciendo mas cosas lindas, sirviendo con mucho amor sin nada que retenga ese hermoso seva que solo el sabia y sabe hacer. Estamos orgullosos por el alma de babaji maharja y estamos aca tranquilos, recordándote mucho en todo momento, cuando entramos al altar, cuando cocinamos, cuando vestimos a las deidades, cuando hablamos de combinacione…

Doplňky k sárí 1. díl - Vlasy

Pro vaši inspiraci i pobavení jsme začali nový seriál o tradičních indických doplňcích, špercích a bižuterii. V několika dílech probereme dokonale nazdobenou Indku doslova od hlavy k patě. Takže začínáme, jak jinak, u vlasů, jejich úpravy a ozdob, kterými je můžete zkrášlit.

Jak je známo, Indky mají vlasy v drtivé většině případů neskutečně kvalitní. Hinduisté dodržují zvyk, kdy se malému, asi dva roky starému dítěti vlasy obřadně ostříhají. Pro mnoho žen je to naposledy, kdy se svých vlasů nůžkami dotknou. Zatřihávání konečků se v Indii moc nepěstuje, naopak ženy sikhského náboženství, které je rozšířeno zejména v Pandžábu a Dillí, mají přímo zaneseno v náboženských …